shapka_top.jpg


Материалы и цвета обложек

Miradur 60

Найпопулярнiша класична обкладинка для щоденникiв, придатна для нанесення логотипiв у рекламних цiлях. Поверхня структурована, блискуча. Якiсний матерiал. Не псується, не трiскається, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Широкий спектр кольорiв. Розумна цiна за високу якiсть.

Spirit 61

Нетрадиційний для класичної колекції Brunnenматеріал.
Дуже цікаве рішення для надання такій повсякденній речі,як щоденник, незвичайності й оригінальності. Виріб у такій обкладинці не залишиться непоміченим! Шість різноманітних кольорових комбінацій, наявність малюнкау вигляді клітинки та лінійки не залишать байдужими покупців. Тиснення року чорною фольгою на деяких кольорах цієї обкладинки виділяють щоденник серед інших у колекції 2013.

Reason 62

Незвичайна обкладинка, що має здатність змінювати колір при зміні освітлення. Спеціальна обробка створює ефект об’ємності. Стримана гама, що складається з пастельних кольорів, радуватиме ваш погляд протягом всього року. Новинка колекції 2012 року – обкладинка Reason – буде гідно виглядати як в торгівельному залі, так і на робочому столі.

Cotton 65

Щоденник у цій незвичайній обкладинці, що імітує фактуру бавовняної тканини, буде яскравим акцентом в образі будь-якої ділової людини. Відсутність тиснення року на лицьовій стороні вигідно підкреслить логотип компанії, що обрала щоденник у цій обкладинці в якості рекламного носія.

Ocean 37

Унікальна обкладинка з тривимірним ефектом. Малюнок, що нагадує океанську хвилю, змінюється при зміні освітлення і створює ефект руху. Цікаві, насичені кольори роблять щоденник незвичайним і привабливим.

Wave 76

Обкладинка Wave – вiдчуйте свою хвилю успiху. Сучасна оригiнальна обкладинка з якiсного матерiалу. Не псується, не трiскається, стiйка до незначних механiчних пошкоджень. Чудове спiввiдношення цiни та якостi.

Dune 69

Нова обкладинка з дещо неоднорідною структурою, що нагадує піщану дюну. Приємна на дотик. Рекомендується для тиснення фольгою. Широкий спектр класичних кольорів дозволить обрати
статусний виріб будь-якому корпоративному клієнтові в якості носія для свого логотипа.

Carribian 72

Приваблива обкладинка в пастельній гамі кольорів із
благородним малюнком у вигляді мережива зробить виріб вишуканим аксесуаром у стилі «бароко». Ніжність і благородство малюнка надає виробу особливий шарм і оригінальність. Відчуйте насолоду від щоденного користування таким вишуканим виробом!

Torino 38

Обкладинка з м’якого, приємного на дотик, матерiалу з однорiдною структурою. Матова поверхня. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Широка гама кольорiв: вiд класичних стриманих до яскравих. Найкраще спiввiдношення цiни та якостi.

Modern 30

Новинка колекції 2012 - дуже м’який, глянцевий матеріал, що імітує унікальний природний малюнок натуральної шкіри, викликає приємні тактильні відчуття. Неоднорідність кольору і велика кількість шарів лаку додає об’єм та глибину. Гама налічує сім трендових кольорів.

Spider 51

Новий цікавий матеріал з металізованою поверхнею і яскраво вираженою текстурою, що схожа на павутиння. Цей рельєфний малюнок павутиння створює ефект “хамелеону”. М’який і приємний на дотик матеріал Spider робить виріб ексклюзивним і неповторним предметом розкоші. Добре піддається сліпому тисненню і тисненню фольгою. Використовується у виробах преміум-класу

Snake 104

Текстура обкладинки Snake нагадує розкiшну та витончену шкiру змiї, розкриваючи її мудру та тонку натуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Гарний вибiр для тих, хто має смак.

Soft 36

Обкладинка наближена до шкiряної: нiжна, м’яка, приємна на дотик. Має однорiдну структуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка.


Aluminium 80

Оригiнальна обкладинка виготовлена з металу. Щоденник безпечний у використаннi – кутки ретельно обробленi лазером. Щоденник у такiй обкладинцi є гарним вибором неординарних особистостей, якi цiнують стиль та iнновацiї.

Vienna 57

Високоякiсна обкладинка з нiжної, глянцевої, приємної на дотик натуральної шкiри, яка стiйка до механiчних пошкоджень та впливу вологи. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка. Класична кольорова гама.


La Fontaine 50

Високоякiсна шкiряна обкладинка. Гладка поверхня шкiри з лоском. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Ця обкладинка пiдходить для дiлових людей, якi цiнують елегантнiсть, комфорт та стиль. Класичнi кольори. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка. Престижна обкладинка – для справжнiх дiлових людей.

Pyton 104

2013 рік за Китайським календарем - рік Змії. Цього
року обкладинка з малюнком шкіри пітона стає особливо актуальною. Натуральна шкіра зі спеціальною обробкою перетворює щоденник не лише на статусний інструмент для планування, але і в прекрасний подарунок.

Galaxy 104

Дорога, якісно вироблена шкіра, з блиском мільйона маленьких зірок - це нова обкладинка колекції Brunnen - Galaxy. Щоденник у цій обкладинці схожий на коштовність. Використовується для виробів преміум-класуадинка.

Anakonda 104

Благородні кольори обкладинки Anakonda з натуральної шкіри здатні задовольнити смак найвибагливішого гурмана. Неповторний малюнок зміїної шкіри, втілений на шкірі високої
якості, не зможе нікого залишити байдужим! Якщо ви шукаєте натуральність і розкіш - виріб в обкладинці Anakonda для вас!.

<< Назад