shapka_top.jpg


Щоденнки Brunnen 2010

Miradur 60

Найпопулярнiша класична обкладинка для щоденникiв, придатна для нанесення логотипiв у рекламних цiлях. Поверхня структурована, блискуча. Якiсний матерiал. Не псується, не трiскається, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Широкий спектр кольорiв. Висока якiсть за нижчу цiну.

Aton 64

Нова обкладинка Aton - класика у Вашому стилi. Гладка поверхня без зайвих елементiв iдеально придатна для нанесення логотипiв у рекламних цiлях. Якiсний матерiал. Не псується, не трiскається, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Асортимент кольорiв на будь-який смак. Висока якiсть по доступнiй цiнi.

Wave 76

Обкладинка Wave - вiдчуй свою хвилю успiху. Являться новинкою в асортиментi обкладинок колекцiї Brunnen 2010. Сучасна оригiнальна обкладинка з якiсного матерiалу. Не псується, не трiскається, стiйка до незначних механiчних пошкоджень. Чудове спiввiдношення цiни та якостi.

Emotion 31

Обкладинка з м’якого матерiалу, що має рельєфну структуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Широка гама кольорiв. Гарне спiввiдношення цiни та якостi.

Torino 38

Обкладинка з м’якого приємного на дотик матерiалу, з однорiдною структурою, матова поверхня. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Широка гама кольорiв: вiд класичних стриманих до яскравих. Найкраще спiввiдношення цiни та якостi.

Snake 104

Текстура обкладинки Snake нагадує розкiшну та витончену шкiру змiї, розкриваючи її мудру та тонку натуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Гарний вибiр для тих, хто має смак.

Soft 36

Обкладинка наближена до шкiряної: нiжна, м’яка, приємна на дотик. Має однорiдну структуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Додатковою особливiстю щоденникiв є заокругленi куточки та прошита обкладинка.

Aluminium 80

Оригiнальна обкладинка виготовлена з металу. Щоденник безпечний у використаннi - корма та куточки ретельно обробленi лазером. Щоденник у такiй обкладинцi є гарним вибором неординарних людей, якi цiнують стиль та iнновацiї.

<< Назад